Сломанный Меч / Зламаний Меч

Gekijouban Break Blade

Сломанный Меч / Зламаний Меч
Другие названия:
Сломанный Меч / Зламаний Меч
Gekijouban Break Blade
Страна: Япония
Режиссёр: Аміно Тецуро
В ролях: Ханадзава Кана, Кайда Юко, Хоши Сойчіро, Сайто Чіва, Накамура Юйті, Камія Хироши, Іноє Марина, Шіраші Мінору, Умедзу Хідеюкі, Кавай Томоя, Сугавара Масаши, Огата Кеніші, Кацурагі Нанахо.
Континент Крузон. Світ, в якому править не електрика, а "магія". Основним ресурсом і двигуном виробництва тут став кварц. Люди очищують його і створюють кварцеві двигуни і прискорювачі, які рухають механізми. Все від запчастин ґолемів до поршнів пневматичних гвинтівок. У всіх була ця сила - підкорювати кварц. Люди називали її "магією". У цьому світі народитися "без магії" рівносильно хворобі. Райґарт - один із тих невдах, у кого немає ніяких здібностей до магії. Але зараз на маленьке королівство, де він живе, насувається війна. Тепер на її шляху Крішна - рідний дім Райґарта. Щоб врятувати своїх друзів і рідний дім від загарбників, Райґарту доведеться зустрітися зі своїм шкільним другом Зессом, командиром загону "Валькірія". Але все-таки сам він нічого не зміг би вдіяти, якби не сталася одна подія, котра змінила все...

Яндекс.Метрика

2009-2018 Kinomaza.Com

Материалы данного ресурса предназначены только для ознакомления. Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям.