Шопоголик/ Зізнання шопоголіка

Confessions of a Shopaholic

Шопоголик/ Зізнання шопоголіка
Другие названия:
Шопоголик/ Зізнання шопоголіка
Confessions of a Shopaholic
Страна: США
Год выхода: 2009
Продолжительность: 90 мин.
Режиссёр: П.Дж. Хоган
В ролях: Кристен Риттер, Джоан Кьюсак, Кристин Скотт Томас, Лесли Бибб, Фред Армизен, Хью Дэнси, Джон Литгоу, Джон Гудмен, Айла Фишер, Линн Редгрейв
Ребека, головна героїня фільму «Зізнання шопоголика» відчуває нездоровий потяг до магазинів, шмоток і власне процесу покупки. Перебити цю згубну пристрасть не можуть ні подруги, ні знайомства з хлопцями, ні борги, що ростуть, як сніжний ком. Намагаючись у черговий раз почати нове життя, Ребека, трохи набрехавши у своєму резюме, влаштовується на роботу у фінансове видання. Спершу на новому робочому місці у неї не ладнається, але потім вона раптом розуміє, що може використовувати свої глибокі пізнання в області шоппінга при написанні фінансово-аналітичних статей. Ясна річ, героїня швидко завойовує пошану колег і стає місцевою зіркою. В основі фільму – перший роман англійської письменниці Софі Кінселли з цілої серії творів про нелегку долю шопоголіка. Цілком можливо, що незабаром будуть екранізовані її інші книги.

Яндекс.Метрика

2009-2018 Kinomaza.Com

Материалы данного ресурса предназначены только для ознакомления. Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям.